Gizlen.net' e hoşgeldiniz!
Türkiye'nin proxy alanındaki marka olmuş tek sitesinde; private proxy, proxy hosting, proxy list, proxy script, shared proxy ve VPN alanında çalışmaktayız.
Kesintisiz hizmet
2007 yılı Şubat ayında "izlenme Gizlen" sloganıyla açılan proxy sitemiz, sizlerin desteği ile 6 yıldır hızlı, kaliteli ve ücretsiz hizmet vermektedir.
kesintisiz hizmet
Kolay kullanım
Bilgisayarınızda hiçbir değişiklik yapmadan, güncel DNS ağımız sayesinde network değişimleri anlık olarak karşınızdadır.
kolay kullanım
100% güvenli
Sunduğumuz tüm servislerde, IP adresiniz geçici olarak değiştirilir ve kişisel bilgileriniz 3. sahışlara asla gönderilmez. Size kolay bir şekilde gizlilik ve anonimlik sağlar.
100% güvenilir
Yetkili yer sağlayıcı
Gizlen.net Türkiye'de lider olduğu proxy alanında, Telekomünikasyon İletişim Başkanlığınca onaylanmış yetkili yer sağlayıcı belgesine sahip ilk sitedir.
profesyonel hizmet
sizin
bilgileriniz
IP adresi: 207.241.237.209
Şehir: San Francisco
Ülke: United States ülke
Bizden Haberler
Proxy 09/12/2012
Daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için proxy yazılımımızda iyileştirme yapılmıştır. YouTube proxy hizmetimiz devam etmektedir.
Mobil 18/09/2012
Gizlen.net mobil versiyonu yayındadır. Mobil cihazlarınızdan sitemize erişmek istediğiniz an otomatik olarak yönlendirme gerçekleşmektedir.
Sistem 01/02/2012
Daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için sunucumuzda iyileştirme yapılmıştır. Bizleri tercih eden herkese teşekkürlerimizi bir borç biliriz.
tib